O nas

Główną specjalizacją naszej firmy są usługi dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji jak również specjalistyczne konsultacje online z Klientami z całej Polski. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Odwiedziło nas już :

Jesteśmy tutaj

             WYMRAŻANIE PLUSKIEW

              736 290 790

              wymrazanie@icloud.com

 

 

 

telefon
Ratatuj24
e-mail

Strona główna | O nas | Blog | Usługi | Kontakt 

Copyright © Wymrażanie pluskiew 2017-2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Twitter
Youtube
Google+
Instagram
0
Ratatuj24

 736 290 790

Nie czekaj! Zadźwoń

Działamy 24h/7

SPRZĄTANIE PO ZGONACH

Zdarzają się sytuacje, że dochodzi do zgonu w pomieszczeniach mieszkalnych, samochodach gdzie ciało przebywa tam przez jakiś czas zanim zostanie odnalezione.

 

W przypadku takiej sytuacji wymagana jest szczególna ostrożność pod względem higienicznym.

 

Śmierć następuje nagle, gdy akcja serca ulega przerwaniu i dochodzi do zgonu, w organizmie zaczynają tworzyć się procesy gnilne. Podczas nich wydzielają się ptomainy (jad trupi), które są zagrożeniem dla naszego życia. W związku z istniejącym zagrożeniem nie możemy bezpiecznie samodzielnie sprzątać miejsca zgonu. Po zgonach pomieszczenia powinny zostać oddane do dezynfekcji, aby mogły być w dalszym ciągu użytkowane.

 

Sprzątanie po zgonie dzieli się na następujące etapy:

 

  • Pierwszym etapem procesu sprzątania jest dezynfekcja całego miejsca w którym nastąpił zgon. Należy usunąć wszystkie niebezpieczne pozostałości (krew, mocz, kał, tkanki). Należy usunąć wszystkie pozostałe meble i przedmioty, które zostaną zutylizowane.

 

  • Drugim etapem jest czyszczenie ścian, sufitów, podłóg, okien i drzwi. Owady które wylęgają się przy rozkładzie ciała mogą być we wszystkich pomieszczeniach.

 

  • Ostatnim etapem procesu dezynfekcji jest ozonowanie.

 

Do zabiegu wykorzystywany jest gaz ozon , który jest silnym utleniaczem, w związku z czym jesteśmy w stanie uzyskać środowisko czyste pod względem mikrobiologicznym, chemicznym i zapachowym.

ZAPYTAJ O OFERTĘ