O nas

Główną specjalizacją naszej firmy są usługi dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji jak również specjalistyczne konsultacje online z Klientami z całej Polski. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Odwiedziło nas już :

Jesteśmy tutaj

             WYMRAŻANIE PLUSKIEW

              736 290 790

              wymrazanie@icloud.com

 

 

 

telefon
Ratatuj24
e-mail

Strona główna | O nas | Blog | Usługi | Kontakt 

Copyright © Wymrażanie pluskiew 2017-2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Twitter
Youtube
Google+
Instagram
0

UWAGA !!! DRODZY KLIENCI !!!

Uwaga !!! Drodzy Klienci dziękujemy za zgłoszenia i informację o zaistniałym problemie iż nasz były pracownik podszywa się pod naszą firmę i próbuję w każdy możliwy sposób oczernić nasz wizerunek oraz oferuje niższe ceny przy NIE WYKORZYSTYWANIU specjalistycznych preparatów oraz nie daje gwarancji na wykonywaną usługę.

Drodzy Państwo nasi pracownicy zawsze pozostawiają protokół z wizyty z numerem kontaktowym na naszą infolinię są to osoby które posiadają stosowne uprawnienia i nie zmuszają Klientów do wykonywania żadnych dodatkowych usług. Nasi pracownicy zawsze się przedstawiają skąd dzwonią i z jakiej Firmy przyjechali. Proszę uważać i dobrze sprawdzić skąd przyjechała do Państwa osoba która podaje się za pracownika naszej Firmy w tym celu prosimy o kontakt z naszym biurem w celu potwierdzenia tożsamości technika.

 

09 maja 2019

Blog

Ratatuj24

 736 290 790

Nie czekaj! Zadźwoń

Działamy 24h/7